x


08.10.2018

Yalnızlık

Venüs, Akrep burcunda 5 Ekim itibarıyla geri çekilmeye başlıyor. Akrep’lerin aşk hayatı daha ciddi, gizli ve derin bir hale evriliyor. Bu dönem bir ilişkiye başlama konusunda sabırsız olabilirsiniz ancak 16 Kasım tarihine kadar beklemek daha akıllıca olur. 

8 Ekim tarihli Yeni Ay’la birlikte kendinize ait, sessiz sakin bir zaman geçirmeniz size çok iyi gelir. En derin düşünceleriniz ve fikirlerinizle iletişim kurmanız için güzel bir dönem. Ne kadar meşgul olursanız olun, kendinize bu zamanı ayırmayı unutmayın. 

10 Ekim’deki Merkür ve Uranüs karşıtlığı ile sezgileriniz her zamanki kadar güçlü olmasa da fena olmayacak. Sadece bu kez her şeyi olmadan önce tahmin etmekte biraz zorlanabilirsiniz. 

Ertesi gün Güneş ve Plüton konumunun etkisiyle kendinize dair şüpheleriniz varlıklarını biraz daha fazla hissettirebilir.  Bu hislerin sizi durdurmasına izin vermeyin sadece onları bazı değişiklikler ve iyileştirmeler yapmak için kullanın. 

24 Ekim Dolunay’ı altında ise kaçsanız bile saklanamayacaksınız. Çekiciliğiniz o kadar artacak ki insanlar size koşa koşa gelmeye başlayacak. Siz kendinizi nasıl hissederseniz hissedin etrafınızdaki herkesin hayranlık dolu bakışlarıyla karşılaşacaksınız. Bu dönem hiç ummadığınız birinden bir yakınlaşma girişimleri gelebilir. 13, 18, 27 Ekim çok pozitif görünüyor.