x


08.10.2018

İyi ki doğdun Terazi!

Venüs 5 Ekim’de geri çekilmeye başlıyor. Bu nedenle özel hayatınızı ilgilendiren konularda biraz daha dikkatli olmalı, yüzeydeki sözler veya davranışlarla yetinmemelisiniz. Biraz daha derinlere inerek hem kendi hislerinizi hem de partnerinizin hislerini daha gerçekçi bir şekilde anlamaya çalışın. Henüz hayatınızda biri yoksa ya da yeni bir ilişkinin eşiğindeyseniz de Venüs geri çekilmesinin sona ereceği 16 Ekim’e kadar yeni bir ilişkiye başlama veya ciddi bir atma gibi durumları ertelemeniz daha iyi olur. 

8 Ekim Yeni Ay’ı ile birlikte kendinize biraz daha öncelik verin. Ruhunuzu besleyen ve size iyi gelen şeylere daha fazla vakit ayırın. Elbette, bazen ihtiyacı olan birine yardımcı olmak sizi en çok mutlu eden şeylerden biri. Ancak bu ara kendinizi de en azından unutmamaya çalışın. 

24 Ekim Dolunay’ı Terazi’ler için beraberinde para veya finansal bir fırsat getirebilir. Bir projeyi hayata geçirmenin veya sponsor bulmanın yollarını arıyorsanız, ihtiyacınız olan çözümü çok zahmetsiz bir şekilde bulabilirsiniz. Bu destek hiç beklemediğiniz, sürpriz birinden gelebilir. 

26 Ekim’de Güneş Venüs birleşiminin enerjisi, iyi niyeti ve dürüstlüğü ödüllendiriyor. Bugünün enerjisinden olabildiğince faydalanmaya çalışın. 

31 Ekim’de ise Venüs yeniden Terazi burcuna geçiyor ve Terazi’ler büyük bir buluşmanın yıldızı oluyor. 2, 20, 28 Ekim tarihleri çok pozitif görünüyor.