x


02.04.2018

Yardımlaşma

Bu ay, Başak burçları için dinlenmek, kolayca uykuya dalmak o kadar da basit olmayacak. Güneş ve Merkür’ün Koç burcunda olması genel bir huzursuzluğu tetikliyor. Başak burçları rahatlıklarından ödün vermeyi seçtiklerinde içlerinde bir yerlerde kıpırdanmalar başlıyor ve yolculuğun burada bitmediğini hatırlatıyor. Yürümeye devam edin.

1 Nisan tarihli Güneş-Merkür birleşimi sezgilerinizi açığa çıkarıyor. 15 Nisan’daki Yeni Ay ile birlikte başkalarının yaşadığı problemlere karşı hızlı, etkili ve kolay çözümler sunuyorsunuz. Burada sadece bir kişi yardım istemeden yardım etmemeye çalışın. Çevrenizdekilerin sohbetlerine dahil olmasanız da onları dinleyerek ve izleyerek çok yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Aynı gün Merkür’de de hareketlenmeler başlıyor. Yanlış anlaşılmalardan olabildiğince kaçınmak iyi olur.
 
29 Nisan Dolunay’ı çevrenize yardımsever dostları dolduruyor. Yardıma ihtiyacınız olmadığını düşünseniz de herkes elinden geldiğince bir şeyler yapmak isteyecek bazen vermenin en iyi yolu almaktır. Nazik olun ve teşekkür edin. 1, 14, 24 Nisan günleri çok olumlu görünüyor.