x


08.10.2018

Kahkaha dolu

Yengeç’teki Ay’ın 2 Ekim son dördününde Venüs’le olan konumu bir döngüyü kapatıyor. Keyif aldığınız bir proje tamamlanabilir. Ayın ilk günlerindeki bu güzel enerjiyle sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmek veya özel bir plan yapmak isteyebilirsiniz. 

5 Ekim’de Venüs’ün geri çekilmesiyle birlikte etrafınızdaki insanların duygusal anlamda daha zayıf bağlantıları olduğunu düşünmeye ya da fark etmeye başlayabilirsiniz. Ancak düşündüğünüz gibi değil, hisler ve duygular var ancak bu dönem biraz daha derinlerdeler hepsi bu, moralinizi bozmayın. 

8 Ekim Yeni Ay’ı Yengeç burçlarının aile yaşantısına etki ediyor. Ailenizden birinin sorularının yanıtı sizde olabilir. Ancak burada hislerinizle hareket etmek yerine size gelmelerini ve tavsiyelerinizi istemelerini bekleyin. Eğer böyle bir talepleri olmazsa kendinizi tutun ve “neyin var?” sorusunu sormayın. Sohbeti sürdürün, havadan sudan konuşun. Sadece varlığınız bile o insana iyi gelebilir. 

15 Ekim’de Merkür ve Venüs konumu ile yukarıda bahsi geçen konu yeniden gündeme gelebilir. Birisi hislerini veya yaşadığı bir sorunu sizinle paylaşmaya çalışabilir. 

24 Ekim Dolunay’ı ile çok ama çok eğlenmeye hazır olun. Yakın arkadaş grubunuzla sıra dışı ve cesaret gerektiren eğlencelere akabilirsiniz. Çok çılgın ve bol kahkahalı bir gün olacak. 

26 Ekim’de Güneş, Venüs konumu ile sert oynamayı bırakın, daha yumuşak ve nazik olun. Bu size daha iyi gelir. 1, 10, 28 Ekim çok pozitif görünüyor.