x


06.07.2018

İyi ki Doğdun Yengeç!

Güneş bu ay sizin burcunuzda. Yengeç burcunun su dolu zarif dünyasına ılık ışıklar gönderiyor. Güneş, bazı kültürlerde feminen bir varlık olarak tanımlanır. Siz de Güneş’in bu feminen yönüyle uyum sağlayın. Güneş, sıcaklığıyla besler. Isındığınız ve rahatladığınız zaman bir şeyler yapmaya başlarsınız. Yapın! Yaratıcılığınızı ifade edin. 

8 Temmuz tarihli Güneş-Neptün üçgeni, birçok insan için fazla duygusal geçebilir. Yoğun duygularınızı kontrol altında tutun. 12 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş Tutulması yaşamınıza birçok dost ve hoş fırsatlar getirebilir. Sıradan hoş şeyler değil, gerçekten önemli fırsatlar! Hayatınızdaki insanlar ve durumlar, bir hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyor gibi görünüyor. 

27 Temmuz tarihli Dolunay ve Ay Tutulması sizden kaçıp duran finanslar bir fırsatı yavaşlatıp hayatınıza getiriyor. Bu, aynı şekilde finansal durumunuza ilişkin bir yanlışlığın düzelmesi de olabilir. Taviz vermeyin ancak sert veya kaba da olmayın. Kazan-kazan durumu yaratmaya özen gösterin. 5, 11, 20 Temmuz çok olumlu görünüyor.