x


06.07.2018

Cesaret

Yönetici gezegeniniz Merkür, bu ay Aslan burcundayken İkizler’in içinizdeki Aslan’ı dışarı çıkarmaya çalışıyor. Bir aslanın, aslan gibi cesur bir kalbi vardır. Yani çocukluk yapmanın sırası değil. Cesur olmaya ihtiyacınız var. Şu an olduğunuz yer çok konforlu olabilir, belki de bu yüzden uyuya kaldınız. Yaşam harekete geçmeniz için kalbinizi tetikliyor. 

12 Temmuz tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması’nda finansal konularda şansınız yaver gidecek. Ne istiyorsanız, neye ihtiyacınız varsa isteyin, beklentilerinizi düşük tutun ve karşılığını alın. Aldıklarınız tam olarak istediğiniz şeyler olmayabilir ama değerli olacaklarından şüphe yok. Şimdi anlamasanız bile hayatınızın bir döneminde fark edeceksiniz. 

25 Temmuz’da Merkür, geri çekilme hareketine başlıyor. Hevesli, heyecanlı yaklaşımınızı biraz kısın. Bu dönem daha çok neyi nasıl yapacağınızı seçmeye odaklanın. 27 Temmuz tarihinde sosyal ortamınız fazla gürültülü gelebilir. Bu keşmekeşe ne sebep olduysa göründüğü kadar büyük olmadığını aklınızdan çıkarmayın. 5, 14, 24 Temmuz çok olumlu görünüyor.