x


02.04.2018

​Koşturmacalar

Güneş ve Merkür'ün Koç burcunda olduğu Nisan ayı menüsünde İkizler için acelecilik ve koşturmaca var. Çok keyifli bir koşturmaca olmasa da size kendinizi canlı hissettirecek. Bu ay sizin yanınızdaki gezegenler risk almanızı ve yaşamı yaşayarak öğrenmenizi istiyor. Unutmayın, hayat teorik bilgilerle yaşanmıyor.
 
1 Nisan tarihli Güneş ve Merkür birleşimi, daha oyuncu olmanız ve afacanlıklar yapmanız için destekliyor. 15 Nisan da sizin için tam bir sosyalleşme günü olacak. Üstelik çok eğlenceli bir sosyalleşme. Bir yandan eğlenirken diğer yandan genç, yaşlı, farklı kültürlerden yeni insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlarınızla birçok ortak yönünüz olduğunu fark ederek şaşırabilirsiniz.
 
Aynı gün Merkür de hareketlenmeye başlıyor. Bu momentumu yakalayın. 29 Nisan tarihinde hayatınıza biraz daha sorumluluk katmak isteyebilirsiniz. Bir hayvan sahiplenebilir veya bir yardım projesine katılabilirsiniz. Bununla birlikte günlük rutininize sizi daha mutlu ve daha rahat ettirecek hoş bir değişiklik katabilirsiniz. 14, 18, 23 Nisan günleri çok olumlu görünüyor.