x


08.10.2018

Sabırlı olun

Merkür ve Plüton’un 2 Ekim’deki konumları sizi henüz yanıtı yakınlarda görünmeyen bir problemle karşı karşıya getirebilir. Sabırlı olun ve kafanızı çok karıştırmayın. 

5 Ekim’de Venüs geri çekilmeye başlıyor. Aşk hayatınızda birtakım yavaşlamalar, aksaklıklar, sorunlar olabilir ama bu aslında iyi bir şey. Bu sayede olan bitenleri derinlemesine düşünmek için bol bol vaktiniz olacak. 

8 Ekim’de Yeni Ay’la birlikte hem zihniniz hem kalbiniz şımartılmak için büyük bir istek duyacak. Bu histen uzaklaşarak size keyif veren şeyleri yapmaya odaklanın, daha iyi hissedersiniz. Çok iddialı olmadan ve tedbiri elden bırakmadan eğlenin, yaratıcılığınızı besleyen aktivitelerde bulunun ve iletişim kurun. 

9 Ekim’de Merkür Libra’dan ayrılarak Akrep burcuna geçiyor. Bu dönem başkalarıyla nasıl ve ne kadar vakit geçirdiğiniz hakkında biraz daha düşünmenizde fayda var. 

24 Ekim’i aydınlatacak Dolunay ışıkları altında rahatlayın ve günlük rutinlere, biraz sakinliğe alışın. İçinizde derinlere gömülmüş birtakım derin şüphelerin çözüme ulaşması için iyi bir dönem; rahatlayın ve çözümlere odaklanın. Tek başına da mutlu olmanın yollarını bulabilirsiniz. 20 Ekim’de Merkür Yay burcuna geçiyor, yani parti zamanı! 12, 15, 29 Ekim çok pozitif görünüyor.