x


08.10.2018

Keyifli

Venüs, 5 Ekim tarihinde geri çekiliyor. Bu da Balık burçlarının aşk hayatlarının daha sessiz, derin ve daha az görünür yollarla derinleşmesine yol açıyor. İlişkinizi dikkatlice değerlendirmeniz için iyi bir dönem ancak 16 Kasım’a kadar ciddi ve büyük adımlar atmaktan kaçının. 


8 Ekim Yeni Ay’ı ile birlikte aklınızdan geçen ne olursa olsun, neye inanıyorsanız inanın doğrular kendini bir şekilde gösterecek. Bir durumun gerçekliğini kabul edin, bir çatışma veya yaralanma olmamasına dikkat edin ve o durumu zamana bırakın. 

20 Ekim’de Ay, Neptün konumu ile iyi dostlar ve keyifli sohbetler yeni bir hayali tetikleyebilir. Tek başına bu bile moralinizi bir hayli yükseltecek. Hayal kurmak iyidir. 

24 Ekim Dolunay’ı altında dünya gözünüze daha bir güzel görünecek. Keyfiniz bulaşıcı olacak ve etrafınızdaki insanlar içinizdeki güzelliği daha kolay bir şekilde fark edecek. Rahatlayın, iletişimin, heyecanın ve eğlencenin tadını çıkarın. 

29 Ekim’de Merkür Ve Jüpiter birleşimi daha pratik yollardan büyük düşünmenizi kolaylaştıracak, muhtemelen bu ara söyleyecek çok fazla şeyiniz var. İnsanlar da sizin bakış açınızı öğrenmek istiyor. 10, 11, 19 Ekim çok pozitif görünüyor.