x


08.10.2018

Objektif

Venüs, Akrep burcunda 5 Ekim itibarıyla geri çekilmeye başlıyor. Aşk hayatınıza dair daha net bir bakış kazanmak iyi hissettirecek. Ancak mümkün olursa 16 Kasım tarihine kadar ilişkilere dair önemli adımlar atmamaya dikkat edin. 

8 Ekim Yeni Ay’ının etkisiyle kalbinize veya aklınıza ya da her ikisine birden hitap eden veya hayal ettiğiniz gerekli bir fikir, bir yer ya da bir şeye dört elle sarılmak isteyebilirsiniz ancak kendinizi sınırlıyorsunuz. Neden dünyanızı bu kadar küçük tutuyorsunuz ki? O konseptin ya da uzun süredir var olan bir inancın karşısına çıkarak onu da kendinizi de zorlayın, bu sayede çok fazla şey öğrenebilirsiniz. 

23 Ekim’de Güneş ve Uranüs karşı karşıya geliyor. Bir şekilde kısıtlanmış hissediyorsanız bu enerji, yaklaşımınızı ve tekniğinizi mükemmelleştirmek için gerekli desteği sağlayacak. Siz sinirlenmeyin yeter. 

24 Ekim Dolunay’ı ile birlikte iş ortamındaki fikirlerine danışılacak kişi siz oluyorsunuz. Eğer ortada önemli bir proje yoksa bu, çalışma arkadaşlarınızın sırlarını sizinle paylaşmak istemesi olabilir. İyi bir dinleyici olun, objektif kalın, durumu istediğiniz hale getirebilecek olsanız bile dinledikleriniz karşısında objektif kalmanız çok önemli. 

31 Ekim’de ise Venüs ve Uranüs karşı karşıya geliyor. Bunun etkisiyle aşk hayatınızın havalı, gösterişli yönü biraz azalabilir ancak bu, daha samimi hislerin kendini göstermesine yol açacak. 5, 14, 24 Ekm çok pozitif görünüyor.