x


06.07.2018

İyi Titreşimler

Mars bu ay Kova burcunda, bu da size güç ve enerji bolluğu veriyor. Fakat aynı zamanda geri gidiyor. Bu da eğer arzularınızı uygulamaya kalkarsanız bu enerjinin öyle parmaklarınızın ucunda olmayacağını gösteriyor. Ego, bir işe yaramaz. Bu enerjiyi kendi iç dünyanıza gitmek için kullanırsanız istediğiniz her şeye sahip olursunuz. 

12 Temmuz tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması evde ve işte çok olumlu bir atmosfer yaratıyor. Örneğin, çalışma arkadaşlarınız yardımcı ve nazik olacak. İyi titreşimler! 25 Temmuz tarihinde Güneş ve Uranüs konumunun yanı sıra Merkür geri çekilmesi de sert bir şekilde başlıyor. Şimdi hiçbir konuda acele etmemelisiniz. 

27 Temmuz tarihli Dolunay ve Ay Tutulması büyük bir değişimi getiriyor. Ve aşkı. Üzerinize aşırı düşen insanlar size çok çekici gelmeyecek tabii ki ancak gerçek bir etkileşim kendini hissettirmenin bir yolunu mutlaka bulacak. Sabırlı olun. Gerçekçi olmayan beklentileri eleyin ve geriye ne kaldığına bakın. Zorlu bir sevgili, konu siz olduğunuzda yelkenleri suya indirecek. 2, 7, 11 Temmuz çok olumlu görünüyor.