x


02.04.2018

Başarılar


Bu ay çok güçlü 3 gezegeni konuk ediyorsunuz. Plüton, yaşamın ne kadar değerli olduğunu fark etmenize yardımcı oluyor. Hassaslığınızı, kırılganlığınızı fark etmeniz sivri uçlarınızı yumuşatmanıza ve daha gerçek olmanıza yardımcı oluyor. Satürn sizi yavaşlatırken, Mars da cesaretinizi ateşliyor.
 
15 Nisan tarihli Yeni Ay, asla bitmeyeceğini düşündüğünüz bir şeyi bitirmeniz için bir şans verebilir. Çok fazla çaba göstermeye gerek yok üstelik, doğru yönde küçük bir adım atmak yeterli olacak. 17 Nisan’da Jüpiter geri çekilmeye başlıyor. Rahatlayın ve endişelenmeyi bırakın.
 
29 Nisan Dolunay’ı ile sosyal çevrenizde daha etkili ve önemli biri haline geliyorsunuz. Ancak sahnede ve spotların altında olmak yerine sahne arkasında olmayı tercih edin, bu sayede daha etkili olabilirsiniz. Sizin keyif aldığınız şeyden başka insanların da keyif aldığını görerek süper bir zaman geçiriyorsunuz. Aynı gün, kendinizi çok fazla şey başarmaya hazır hissedebilirsiniz. 2, 7, 16 Nisan günleri çok olumlu görünüyor.