x


08.10.2018

Sosyal

Venüs, Akrep burcunda 5 Ekim itibarıyla geri çekilmeye başlıyor. Oğlak’ların aşk hayatı daha ciddi, gizli ve daha az gösterişli bir hale geçiyor ve bu kesinlikle size daha uygun bir hal. Bu dönem ilişkinizi tüm yönleriyle değerlendirin ancak Venüs’ün yeniden ilerlemeye başlayacağı 16 Kasım tarihine kadar ciddi adımlar atmaktan kaçının. 

8 Ekim Dolunay’ı size, hayatınızı iyileştirecek bir kariyer fırsatı veya sosyal yaşamınızda önemli bir şansı getirebilir. Bu her ne ise faydası sadece size değil, etrafınızdaki insanlara da olacak. Kendinize inanın, gerçekçi olun (ki öylesiniz) ve elinizden gelenin en iyisini yapın. Şu ara pek çok şeyi başarabilirsiniz. 

14 Ekim’de Ay-Satürn’le birleşiyor. Bu da sizin otoritenizi güçlendiriyor, sürünen debelenen bir durumla ilgili yetkiyi elinize almanız gerekiyor. 

24 Ekim Dolunay’ını eğlenerek karşılamayı unutmayın. Bu eğlence bir parti olmak zorunda değil. Bir dans kulübüne üye olun, bahçecilik atölyelerine katılın, karaoke yapın ve yeni insanlarla tanışın. Gelecekteki dostlarınızın bu dönem tanışacağınız insanlardan çıkması büyük bir olasılık. Özel ilgi alanlarınızı keşfetmeye başlayın. 12, 19, 24 Ekim çok pozitif görünüyor.