x


06.07.2018

İçe Dönüş

Dinleme sanatının öğrenme yeri bir ilişkidir. Eğer dinlemezsek kendi içimizdeki derinliklere ulaşamayız ve aynı şekilde karşımızdaki insanı tecrübe edemeyiz. Bu ay hem Satürn, hem Plüton Oğlak burcunda. Hayatınızın güçlü bir şekilde içe dönüyor. Artık işinize yaramayan yaklaşımlarınızı yeniden değerlendirme zamanı. 

12 Temmuz tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması hiç beklenmedik yönlerden hayatınıza aşk ve etkilenmeyi getirebilir. Ne de olsa epeydir kimseden etkilenmiyordunuz. Kendi hislerinizi saklamaya çalışmaktan vazgeçmeyeceksiniz muhtemelen ama gördüğünüz ilgiden çok keyif alacaksınız. 24 Temmuz tarihli Ay-Satürn birleşimi ertesi gün gerçekleşecek Merkür geri çekilmesini daha rahat bir şekilde karşılamanızı sağlayacak enerjiyi getiriyor.

27 Temmuz tarihli Dolunay ve Ay Tutulması yakınında ve civarında diplomatik olmaya ayrı bir özen gösterin. Etrafınızdaki insanlar lafınızı bölmeye çok hevesli olabilir, işlerinizi aksatabilirler. Ama bunlar çok önemsiz olacak. Sabırlı, sakin ve soğukkanlı olun, kimsenin damarınıza basmasına izin vermeyin. 13, 15, 29 Temmuz çok olumlu görünüyor.